Clash Of Clans İnşaatçı Hilesi | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

Clash Of Clans İnşaatçı Hilesi

buton

Clash Of Clans oynayanlar bilir ki oyunda en önemli iş inşaatçılara düşüyor, inşaatçıları doğru kullanmak kadar inşaatçı sayısı’da önemli bir etken. Şimdi sizlere inşaatçı fiyatları ve dahası hakkında bazı bilgiler vereceğim. İlk oyuna başladığınızda oyun otomatik olarak size 1 adet inşaatçı vermiştir. Bir kaç adımdan sonra oyun otomatik olarak 2. inşaatçı kulübesini almanızı ister ve bunu mecburen alırsınız. 3. ve daha fazla inşaatçı olursa oyundaki gelişiminiz oldukça hızlanacaktır. 3. İnşaatçıyı almak isteyen arkadaşların 500, 4. inşaat kulübesini almak isteyenlerin 1000 adet, son olarak sonuncu yani 5. inşaatçı almak isteyenlerin ise 1500 adet değerli kaya harcamaları  gerekmektedir. Clash Of Clans İnşaatçı Hilesi indiren arkadaşlar oyunda hızlı bir şekilde ilerleyebilirler.

Kanıt Resim:

Not: Hile ekran görüntüsü böyle ben 5 te 5 aldım sizlerde öyle yapın ve clash of clans işçilerini hemen çalıştırın ve hiç boş bırakmayın.

clash of clans inşaatçı

hilesi

Hile Yapmadan İnşaatçı Nasıl Alınır ?

 • Öncelikle kısa süreli yükseltmeleri sabah saatlerinde yapmanız tavsiye olunur, çünkü bu yükseltmelere bittikten sonra hemen yeni bir yükseltmeyi aktif edebilirsiniz.
 • Öncelikle savunmayı yükseltmeniz gerekir, altın ve iksir düşmanlara saldırı yapılarak kolayca elde edilecek ögelerdir.
 • 2500 adet kupa toplayın ve 450 adet kaya sahibi olun sonra 50 daha biriktirip 3. inşaatçıyı alın.

Hile ile İnşaatçı Nasıl Alınır / Hile Kurulumu:

 • Öncelikle alt kısımdaki hileyi bilgisayar veya telefonunuza indirin.
 • Sonrasında indirdiğiniz inşaatçı hilesini telefonunuzda kurmanız gerekiyor.
 • Bu hileyi de obb klasörüne aktif olacak şekilde yaptık, çünküo klasör boş ve hile güncellendiği zaman kolayca bulunup yenisi eklenebiliyor.
 • Phone > Android > obb klasörüne indirdiğiniz hileyi atın ve oyunu yeniden başlatın.
 • İnşaatçı alma menüsündeki miktar kısmı tamamen boş görünecektir, kulübenin üstüne tıklayıp ihtiyacınız olan inşaatçıları alın.

İNDİRME LİNKİ: TIKLA İNDİR


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

6 comments

 1. Hile gerçekten işe yarıyor, fakat bir sıkıntı var oyunun verdiği limit dışında inşaatçı alalmıyormuyuz. Sadece 5 tane bence yetersiz. Yinedee teşkr ederim.

 2. Ya ustam hileniz için gerçekten teşekkürler.. ya ben obb klasörünede atıyorum telefonumu rootladım da ancak oyunda hiç bir şey değişmemiş. yanlış yaptıgım bir şey mi var düzeltiniz beni lütfen

 3. Bu gerçekten işimi görür, eyvallah deniyorum

 4. Samsung s4 de oluyordu fakat discovery telefonumda olmuyor. Lütfen güncelleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.