Dead Trigger 2 Para Hilesi // Gold Hack Android Apk | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

Dead Trigger 2 Para Hilesi // Gold Hack Android Apk

buton

Android kullanıcıları için yepyeni bir hile daha. Dead Trigger 2 Oyunu bir çok türk kullanıcı tarafından sevilerek oynanıyor. Oyunun konusuna gelecek olursak, Zombilere karşı savaşıyor ve bazı ustaları kurtarıyorsunuz. Kurtardığınız ustalar size, bomba, silah, can vb. konularda gelişmiş aletler icat edip sizi zombilere karşı daha güçlü hale getiriyorlar. Dead Trigger 2 oyununun en iyi özelliklerinden biri de ustaları geliştirip daha yeni silah bomba ve benzeri ekipmanlar alabilmemiz. Oyunun yönetimi ve grafikleri oldukça güzel ve oynanmaya değer. Dead Trigger 2 hileleri ile oyunu daha zevkli hale getirin ve sizde oynamaya başlayın. Siz zombilerden değil zombiler sizden kaçsın.

Dead Trigger 2  Nasıl Oynanır – Nasıl bölüm geçilir bilmeyen arkadaşlar, oyunda genel olarak görevler veriliyor bu görevleri ölmeden veya kurtardığınız kişi ölmeden sona getirirseniz bölüm geçmiş olursunuz. Oyunu düzgün bir şekilde oynayabilmek için yön tuşunu takip edin ve ayarlar kısmından Auto-Fire seçeneğini manuel olarak değiştirin bu sizin ateş etmenizi sağlar, Auto iken zombiyi gördüğünüz an ateş etmektedir.

Kanıt Resimler:Dead Trigger 2

hilesi

Dead Trigger 2 Silah Nasıl Değiştirilir

Dead Trigger 2 Silah Nasıl Değiştirilir; arkadaşlar silah değişmek için üst sağ köşede seçili bulunan silahın üstüne basılı tutup sağ sol yaparak silahı değiştirebilirsiniz.

Hile Özellikleri:
Sınırsız para ve altın verir.
Bedava silahlar bombalar ve can alabilirsiniz.
Envanter bedava olur.
Böylece ölümsüz olursunuz.
Dead Trigger 2 Sınırsız Mermi

Hile Kurulumu:

Alt kısımdan hileyi indirin. Ve indirdiğiniz rarlı dosya içerisindeki hile dosyasını android klasöründe oyunun kurulu olduğu yere atın.
Hileyi tam aktif etmek için se cihazınızı yeniden çalıştırmanız gerekiyor.
Yukarıdaki adımları yaptıktan sonra hile otomatik olarak inject olacak ve çalışacaktır. Hile 2014 / 2015 yılları arasında sorunsuz olarak çalışacaktır ve güncellenecektir.

Hilenin Çalıştığı sistemler:

Android cihazlar; Samsung galaxy s4 – s3 – s5 , note 2, note 3 / htc / sony / lg / discovery tablet ve telefonlar. Son güncelleme ile ios iphone cihazlarda da çalışıyor.

İNDİRME LİNKİ: TIKLA İNDİR


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.