Dragon City Yemek Hilesi // Food Hack Android Apk | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

Dragon City Yemek Hilesi // Food Hack Android Apk

buton

Dragon City öncelikle facebook’ta ardından ios ve android cihazlarda hızla en çok oynanan oyunlar arasına girdi. Oyundaki ilk amacınız ejderha yumurtası alıp bir habitat kurup bu ejderhayı beslemek ve büyütmek. Şimdi sizlere oyunda nasıl kolay yiyecek / yemek toplanır (üretilir) onu öğreteceğim. Öncelikle oyunu normal seyrinde oynamanızı tavsiye ederim sonrasında belirli bir para biriktirdikten sonra tüm ejderhaları ve habitatlarını satın. Şimdi dragon city de yemek hilesi nasıl yapılır o kısıma geçiyorum.

Bütün habitatları sattıktan sonra Elektrik Ejderhası Habitatları ile oyunu doldurun ve bu habitatları geliştirin veya gelişmişini alın. Sonrasında içine ejderhaları yerleştirin her birine en az 3 adet ejderha yerleştirmeniz tavsiye olunur. Bu ejderhayı Mağaza kısmından Altın karşılığında alabilirsiniz.  Bu işlemi yaptıktan sonra ejderhaları en az 7. seviyeye kadar beslemeyi unutmayın ve günde en az 5 defa girip bütün habitatlar daki  altınları toplayın. Neden Elektrik ejderhası diyecek olursanız en çok altın bu habitatlarda toplanıyor 50.000 altın birikmektedir.

En az 5 milyon altın topladıktan sonra yiyecek çiftliklerinde 50 bin lik üretimleri başlatın ve hızlı bir şekilde yiyecek toplayın. 50 bin yiyecek altında üretim yapmayınız çünkü bu işlem yiyecek üretiminizde azalmaya yol açar. Artık Dragon City Hızlı Yemek Hilesi ile kolayca yemek ürete bileceksiniz. Ek olarak bu hile 2015 yılında  her 3 günde bir güncellenmektedir.

hilesi

Kanıt Resim:

Not: Ben 150.000 yapıp bıraktım. Siz daha fazla yapabilirsiniz.
dragon city- food hilesi

Hilenin Çalıştığı Sistemler:

Android Tablet ve cep telefonu ( Samsung galaxy s3 , s4 mini , note 2 – Htc – Lg – Discovery ) ve iphone – ios işletim sisteminde sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Hilenin kurulumu:

Yukarıdaki anlatıma göre habitatları alın.
Ejderhaları yerleştirip en az 7. seviyeye getirin.
Günde en az 5 defa oyuna giriş yapın ve altınları toplayın.
Elmasları boşa kullanmayın.
En az 50bin lik yiyecek üretin.

 

Not: Bu yöntemi kullanarak Sonsuz / sınırsız yemek – yiyecek üretebilirsiniz.


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

One comment

  1. çok teşekkür ederim admin en azından öteklr gibi kndırmadın bızı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.