FarmVille 2: Köy Kaçamağı Hilesi indir // Android Apk | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

FarmVille 2: Köy Kaçamağı Hilesi indir // Android Apk

buton

FarmVille-2FarmVille 2: Köy Kaçamağı Sınırsız Gübre, Su Hilesi ( Para, Yem, Hızlı Büyüme, Enerji ) Hileli Android Mod Apk indir

FarmVille 2: Köy Kaçamağı hilesi google play’de 2014 ün en çok oynanan oyunlarından biri olarak seçildi. Çiftlik, arkadaşlık ve eğlence dolu vakit geçirmek için sizleri de çiftliğe bekleriz. Kendi çiftliğinizi kurup ürün yetiştirip toplamak ve yeni tarifler öğrenmenin vakti geldi geçiyor bile.  Oyunda arkadaşlarınızla birlikte çiftliğinizi büyütün, büyütme işlemi yaparken FarmVille 2: Köy Kaçamağı hilesi indir gibi gereksinimler duyacaksınız. Bedava hile ekibi olarak tam bu konuda sizlere yardımcı olacak bir yardım kiti oluşturduk. Oyunun para birimi farm parası olarak biliniyor buna da oyun içerisinde oldukça ihtiyaç duyacaksınız.

Oyunda ürettiğiniz meyve, sebze, yiyecek ,içecek v.b.  unsurları diğer oyunculara belirli miktarda para karşılığı kolayca satabilirsiniz. Eğer ben o kadar uğraşamam diyorsanız FarmVille 2 Sınırsız para hilesi ile işinizi kolayca yapabilirsiniz. Bu oyunu her zaman her yerde oynayabilirsiniz, hatta İnternet olmadığı zamanlar bile sorunsuz olarak açıp oynayabilirsiniz.En güzel yanı ise oyunun tamamen ücretsiz olması diyebiliriz. Oyun ilk çıktığı zamanlar Facebook’a özeldi şimdi ise Android ve İos tabanlı bütün cihazlarda kullanıcıları ile buluştu.

Diğer çiftlik oyunlarında olduğu gibi elmalı turta yapabilir ineklerin sütünü sağıp satabilirsiniz. Sevdiğiniz sebze ve meyveleri çiftlikte tazeliğinde toplayıp kullanın veya diğer oyunculara satın. FarmVille 2: Köy Kaçamağı hilesi android apk indir Etkileyici bir grafik deneyimine hazır olun, oyun çiftlik oyunu olduğundan tam bir köy görüntüsü mevcut.

hilesi

Hile Özellikleri:
Sınırsız Yem
Sınırsız Gübre
Elmas Hilesi
Su Hilesi
ve dahası bu hile içerisinde.

Kurulumu:
Öncelikle sitemizden hileyi android cihazınıza indirin ( telefondan indirin ) Ardından cihazınızın Dosyalarım / Cihaz / Android / Obb klasörüne girin.
Oradan indirmiş olduğunuz Hileyi FarmVille 2 isimli klasör içerisine taşıyıp oyunu açın.
Hile otomatik olarak inject olup çalışacaktır.

İNDİRME LİNKİ: FarmVille 2: Köy Kaçamağı Hilesi indir // Android Apk

FarmVille 2 android hile FarmVille 2 hilesi indir FarmVille 2 hilesi

 


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.