Game of War – Fire Age Sınırsız Para Android Hileli Mod Apk indir | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

Game of War – Fire Age Sınırsız Para Android Hileli Mod Apk indir

buton

game of war
Google play üzerinde paylaşılan köy yapma oyunları arasında en iyilerden biri olan Game of War – Fire Age oyunu Android mağazaya eklendiği günden itibaren 50 ila 100 milyon arasında indirilmeye ulaştı. En hızlı indirilme sayısına ulaşan oyunlardan biri diyebiliriz. Game of War – Fire Age hilesi indir konusunu ekipçe araştırıp oyunda para yani altın bulma sıkıntısı çeken arkadaşlar için paylaşıyoruz. Oyun hakkında genel bilgi verecek olursak, kendi Kırallığınızı kurup düşmanlara karşı savunuyorsunuz, buna ek olarak diğer krallıklar ile savaş ilan edebilirsiniz. Oyuna başlayıp , öğretici kısmını geçtikten sonra herhangi bir ittifak’a katılabilir, altın, odun, yiyecek, asker vb ögeleri isteyebilir veya gönderebilirsiniz. Eğer imparatorluğunu  daha güçlü bir hale getirmek istiyorsanız sürekli geliştirmeniz gerekecektir.

hilesi

Oyunda inşaat süresi seviye ilerledikçe artmaktadır. Eğer düşman imparatorluğa savaş açacaksan büyük ve kudretli ordular kurup, saldırı yapabilirsiniz, saldırı yaparken aynı anda canlı olarak izleme özelliği de var. Sohbet özelliği ile ittifakta ki arkadaşlarınızla konuşup yardımlaşabilir veya , taktik alabilirsiniz. Game of War – Fire Age Mod Apk indir konusu hakkında detaylı bilgi verecek olursak, bu hile sayesinde oyun içerisinde ücretlendirilen eşya v.b öğeleri ücretsiz alın. Bu hile sayesinde seviye birden yukarılara çıkacaktır, ve daha güçlü düşmanlarla savaşmanız gerekebilir.
Game-of-War-Fire-Age
game-of-war-fire-age-android

Oyunun Adı: Game of War – Fire Age
Geliştirici: Machine Zone, Inc.
Tür: Strateji Oyunları
Tarih: 16.02.2016

Game of War – Fire Age Kurulumu

1.apk yi indirin ve kurun.
2. indirmiş olduğunuz Game of War – Fire Age’yi Android > Obb klasörü içine kopyalayın.
3. Oyuna girin.

İndirme Linki: Game of War - Fire Age Android Hile Mod Apk + Data indir

Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

One comment

  1. game of war sınırsız altın hilesi için sağol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.