Peta City Bedava Çarları, Peta City indir Kayıt ol | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

Peta City Bedava Çarları, Peta City indir Kayıt ol

buton

Peta City

Mmofps oyunları arasına 2012 yılında  giren ve Aeria Games’ce yayınlanan Repulse’ın Galaxy Gate tarafından düzenlenerek yeni özellikler kazandırılmış modu olan Peta City, Rise Game tarafından türk oyuncularla buluşuyor. Peta City oyunu diğerlerinden farklı olarak daha fazla oyun moduna sahip. Buda oyuncuların sıkılma olasılığını ortadan kaldırıyor. Oyunda yeni karakterler alıp daha güçlü bir savaşçı olabilirsiniz.Oyunda en çok işinize yarayacak özelliklerden biri de görünmezlik modu bence , bir çok oyunda bu özellik yok.Peta City hileleri zamanlar sitemizde paylaşılacaktır.

hilesi

Peta City oyunu sizlere gerçekçi bir çatışma deneyimi yaşatacak. Oyuna ait bedava çar isim ve şifreleri alt kısımda sizler için paylaşılmıştır. Bu çarları kullanarak oyuna direkt giriş yapabilirsiniz. Şunu hatırlatmadan geçmek istemem bedava charlar başlangıç seviyesindedir, sadece sizlerin oyunu deneme amaçlı kullanmanız için paylaşılmıştır.

Peta City Oyunu Kayıt ol
Bedava Char ve Şifreleri

BHadmin@gmail.. – bdvahle145

petacityoyn@gmail – petacity4778


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.