SimCity BuildIt Android Hilesi // Mod Apk indir | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

SimCity BuildIt Android Hilesi // Mod Apk indir

buton

SimCity BuildIt Android Hilesi // Mod Apk indir

SimCity-BuildIt-indir
Google play oyunları hilelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Arkadaşlar  SimCity BuildIt indir oyunu hakkında bilgi verecek olursak bu oyunda kendi şehrinizi kurup kendi zevkinize göre biçimlendiriyorsunuz. Oyunun pek hilesi var desem yalan olur. Çünkü oyunda sadece şehir düzenlemeleri yapıp park, bahçe, yol ve gök delen inşaatları ile uğraşıyorsunuz. SimCity oyunu ELECTRONIC ARTS şirketi tarafından google play’de simülasyon oyunları kategorisinde yer almakta. İsteyen arkadaşlar indirip kullanabilirler. Şehir sümülasyonu seven arkadaşlar için birebir diyebilirim.

hilesi

Benim kendi kardeşim eklemişti biraz inceledim grafik bakımından oldukça zengin olan oyunumuzu sizlerde telefon ve tabletlerinizde zevkle oynayabilirsiniz. Tek eksiği yakınlaştırma diyebilirim. Çok yakınlaştırma özelliği halen koyulmamış.

VATANDAŞLARINIZI MUTLU EDİN
Trafik, yangın ve kirlilik gibi gerçek şehir sorunlarını çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik ve eğlence gibi hizmetleri dengeleyin. Şehrinizi uzmanlaştırmak ve toplumunuzu şekillendirmek için eğlenceli görevleri tamamlayın. SimCity BuildIt ipuçları ve taktikleri gelecek zamanlarda sizlerle paylaşılacaktır.

Şehrinizin gece gündüz canlanmasını izleyin! Şehrinizi kurup sizde halkınıza kolayca hizmet götürün. İstediğiniz her an şehrinizi kontrol etme fırsatınız var. Bunlara ek olarak oyun internet bağlantısı olmadan oynanamıyor. Eğer oyunu indirmek istiyorsanız alt kısımdan tek tık ile kolayca indirebilirsiniz.
SimCity BuildIt İNDİR


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.