Smash Bandits Racing Android Apk indir | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

Smash Bandits Racing Android Apk indir

buton

SmashBanditsRacing

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere google play yeni katılan ve katıldığından beri bir çok oyuncunun oynadığı Smash Bandits Racing oyununu paylaşacağım. Alt kısımdan bu oyunu tek link olarak indirebilirsiniz. Oyuna gelecek olursak oyunda yine bir kovalamaca var. Kovalamacanın ana karakteri sizsiniz, oyunda kaçan arabalı suçluları kovalıyorsunuz. Bazen otomobil bazen helikopter kullanabiliyorsunuz. Smash Bandits Racing oyunu grafik bakımından oldukça geliştirilmiş bir oyun. S4 ve note 2 cihazlarında herhangi bir kasma sorunu yaşamadım umarım sizlerde oyunla ilgili bir sorun yaşamazsınız.

Harita: Oyunun haritasından bahsetmemiz gerekirse, arkadaşlar bu oyun size gerçek dünyada bir kovalamaca yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek, grafikler kadar oyun map bakımından da oldukça iyi, örneğin bazen şehir içinde bazense bir oduncu kasabasında kovalamaca yaşıyorsunuz, sürekli değişen grafikler oyunun sıkıcı olmasını önliyor.

Yükseltme: Arabaları sürekli yükselte bilirsiniz. Örneğin arabanız düşük seviye , bu arabayı altın kullanarak yükseltip daha da iyi bir hale getirebilirsiniz.

Özellik: Havada dolaşan bir canlı yayın helikopteri olmadan çılgınca bir kovalamacaya ben çılgın demem, oyunda siz kovalamaca yaparken bir helikopter de sizi canlı yayında sunuyor olacak. Kuş bakışı kendinizi görebileceksainiz.

hilesi

Şansını Yükselt: Oyuna başlamadan önce sana yolda lazım olacak bir şeyler seç. Acımasız Şerif McBride ve yardımcıları karşısında sana üstünlük sağlayacak patlamaz lastikler, ‘Şoklayıcı’ araba tabancası hatta bir tank dahi alabilirsin.
Oyunun Sistem Gereksinimleri:

Boyut: 190mb
Mevcut Sürüm: 1.08.08
Gerekli Android sürümü: 2.3 ve üzeri

İNDİRME LİNKİ: TIKLA İNDİR

OYUN İÇİNDEN GÖRÜNTÜLER:

smash
smash_bandits_banner
smash-bandits


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.