Spider-Man Unlimited Android Apk indir | Oyun Hileleri indir, Oyun indir, Full Oyun indir, Android Apk Oyunlar

Spider-Man Unlimited Android Apk indir

buton

Spider-Man Unlimited
Spider-Man Unlimited oyunu, inanılmaz örümcek adam 2 filmine benzetilmeye çalışılmış. Tipik Spider-Man filmine uyarlanmış güzel bir android oyun diyebilirim. Oyun grafik açısından oldukça iyi ve kullanışlı diyebiliriz. Diğer özelliklerini anlatacak olursak Türkçe dil seçeneği oyuna ekstra bir güzellik katmış diyebilirim.

İLK ÜCRETSİZ ÖRÜMCEK ADAM OYUNU!
• İlk atari tarzı ağ koşucusu İnanılmaz Örümcek Adam ile heyecanı yakala! New York’ta 5’ten fazla ortamda sallan, koş ve savaş!
• Eşsiz savaş ve koşular içeren oyun akışıyla sonsuz bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman ve hava dalışı yap!
• Öykü modunda, her sayıda 5 patronla savaş ve 25 görev oyna! Muhteşem ödüller, yeni günlük ve haftalık etkinlikleriyle etkinlik modunda bitmez aksiyonu yaşa! Ya da sınırsız modda lider panosunda tırman!

hilesi

El emeği göz nuru Marvel romanlarından fırlamış ardından film ve sonrasında bir seri halini alan Spiderman / örümcek adam’ın bu oyunu da android oyun severler tarafından çok sevildi ve ilk paylaşıldığı günden buyana 5.000.000 kişi tarafından indirildi.Oyun yapımcıları heycan katmak için farklı örümcek adam karakterleri de ekleyerek oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Bu oyun için android sürümünüzün 4.0 ve üzeri olması gerekmektedir. Spider-Man Unlimited  oyunu tamamen ücretsizdir.

İndirme Linki: Spider-Man Unlimited Mod Apk hileli indir


Eğer sende internet sıkıntısı yaşıyorsan hemen Turkcell Bedava İnternet paketleri isimli makalemize göz at.

About admin

admin
En iyi hile paylaşım platformunun sahibi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yorumun gönderilmesi için aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.